Kurumsal - Aslan Plastik

Kurumsal

Hakkımızda

1991 yılında kurulan Aslan Plastik, ambalaj sektöründeki gelişmiş tecrübesini yenilikçi teknoloji ile birleştirerek sektörde günbegün büyüme kaydetmiştir. Aslan Plastik olarak başlangıçta küçük bir üretim merkeziyle sektöre ürün geliştirmekteydik. Şimdilerde daha gelişmiş bir üretim kapasitesi ile sektörün küçük.- büyük tüm aktörlerine ürün tedariki sağlamaktayız. Firmamız üretim kapasitesini, üretim kalitesini artırmak, kaliteli ve uygun fiyat ürün çıkarmak, istihdama katkı sağlamak gibi önemli hedefler odağında bugüne ulaşmayı başarmıştır. Bünyemizde görev alan uzman kadromuz, bu süreçte fikirleri ve donanımlarıyla Aslan Plastik markasına değer kazandırmıştır.

Yüksek kalite ürün ve gelişmiş üretim kapasitesi

Aslan Plastik markası olarak yola çıktığımızda, spesifik bir kitleyi değil geneli hedefledik. Büyük ölçekli firmaların talep edebileceği plastik ürünler, firmamızın gelişmiş üretim kapasitesi ile küçük ve orta ölçekli firmaların da aynı kalitede ürünler talep edebilmesine zemin hazırlamıştır. Firmamızın gelişmiş teknoloji altyapısı, donanımı, genişletilen üretim kapasitesi, uzman kadrosu ve profesyonel yönetimi ile küçük – orta – büyük ölçekli tüm firmalar Aslan Plastik kalitesiyle tanışabilmektedir. Plastik ambalaj sektöründeki gelişmiş tecrübenin teknoloji ve titiz işçilikle buluştuğu firmamızda, çalışanlardan yönetime kadar her aşamada profesyonellik öne çıkmaktadır. Firmalara markalı, logolu ya da logosuz plastik ambalaj – poşet üreten firmamız, müşterilerin marka değerini artıran üretimlere imza atmaktadır.

Yenilikçi teknoloji ile hızlı üretim

Aslan Plastik markası adı altında üretim gerçekleştirirken, yenilikleri yakından takip etmekte ve hızla entegre olmaktayız. Sektörün içinde bulunduğu her halden ya da her gelişmeden yakından alakalıyız. En son teknoloji kaliteli üretim makinelerini tercih eden firmamız, kalite standardını daima daha yukarıya taşımaktadır. Aslan Plastik, profesyonelliğinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini göz ardı etmeden yüksek kalitede üretim gerçekleştirmektedir. Firma olarak en kaliteli ürünleri tasarlayıp üretirken uygun fiyat prensibimizden ödün vermemekteyiz. Firma hedeflerimiz arasında küçükten büyüğe her işletmeye, her firmaya ulaşmak yer almaktadır. Firmamız sektör ihtiyaçlarını gözetmek ve fonksiyonel ürünler geliştirmek amacıyla gerek teknolojiye gerekse AR-GE çalışmalarına önem vermektedir. İşbu sebeple Aslan Plastik hizmetleri uygun fiyat avantajıyla müşterilerle buluşmaktadır.

Vizyonumuz

Ambalaj sektöründe öncü isimlerden biri haline gelmek, teknolojiyi yakından takip etmek, sürekli artan bir iş hacmine sahip olmak, gerçek ve tüzel kişilerin ihtiyacı olan ürünleri kaliteli şekilde üretmektir.

Misyonumuz

Ambalaj sektöründe %100 geri dönüşümlü, çevreye duyarlı, insan sağlığını gözeten ve fiyatlarıyla herkese hitap edebilen bir firma olmaktır.

Aslan Plastik